Výstavba


Chceli by ste si postaviť dom podľa svojich snov? Máte však strach, pretože nemáte na to potrebný čas, odbornú znalosť a ani psychiku? Nenechajte túžbu len túžbou a premeňte ju na skutočnú realitu! Odborná firma New House Vám s tým podarí bez zbytočných opletačiek.

1

Nájdeme Vám pozemok na konkrétnu stavebnú jednotku podľa vašich predstáv

2

Naši skúsení projektanti s Vami vytvoria projekt vášho nového domu - bude to predsa vaša vysnívaná predstava, tak nech to stojí za to

3

Odborne Vám poradíme pri výbere stavebných materiálov - mnoho firiem sa snaží dodávať čo najlacnejšie, nízkokvalitné materiály a vypýta si za to nadpriemernú sumu. Naši odborníci budú s vami jednať férovo s pravidlom - kvalita nad kvantitu.

4

Vopred sa dohodneme na financovaní vášho nového domu, žiadne malé písmená - všetko dohodnuté transparentne vopred čierne na bielom!

5

Hypotéku zariadime za Vás u významných finančných partnerov

6

Vybavíme všetky potrebné papierovačky k tomu, aby sme mohli začať kopať základy.

7

Od začiatku až po koniec budeme viesť stavebný denník, do ktorého môžešte kedykoľvek nahliadnúť, aby ste mali o všetkom prehľad. Náš stavebný dozor bude na všetko dohliadať. Vďaka nemu budete mať záruku, že ide všetko podľa plánu, dohodnutých financií a hlavne načas.

8

Pravidelne budeme mať spolu na stavbe kontrolný deň, kde si prejdeme detaily a použité stavebné postupy a nakoniec Vám odovzdáme nové kľuče od domu ... samozrejme bezpečnostné :)

Kontaktujte nás


Chcete bývať v novom dome?
Vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať.